Güncel

Yanar, Mart Ayında Yayında!

Yanar, Mart Ayında Yayında!

Uğur Özçelik in merakla beklemen parçası Yanar, şimdiden gündemdeki yerini aldı bile. Mart ayının sonlarında çıkışı beklenen şarkı, günden güne daha da daha merak ediliyor. Genç şarkıcının çıkmadan ilgi çeken parçası birçok kişi için büyük bir konu. Çünkü şarkıdan beklenti oldukça büyük. Eski single çalışmaları da söz konusu olduğundan sanatçının hayranları bu şarkıyı dört gözle bekliyorlar. Dinleyici kitlesinin oldukça yüksek olacağı da beklenenler arasında. Şarkının yıllarca unutulmayacağı ve özellikle toplu alanlarda, toplu yayınlarda sıklıkla yer verilen parçalardan biri olacağı düşünülüyor. Şarkıcı da bu konuda umutlu görünüyor. Kendisine söz verildiğinde, diğer parçalardan daha farklı olduğu bilinen Yanar’ın beklentilerin de üzerinde bir çalışma olduğunu aktarıyor.

Çıkışı için artık sayılı gün kalan Yanar, şarkıcının en önemli çalışmalarından biri. Şarkının sözü ve müziği de kendisine ait olan Uğur Özçelik de durumu aynen bu şekilde açıklıyor. Konuşmaları içerisinde, “Yanar bizim için oldukça kıymetli. Uzun bir dönemdir oldukça hevesli bir şekilde çalıştık. Çalışmalarımızın en büyük karşılığı da sevilerek dinlenmesi olacak. Bu yüzden de binlerce kişinin en sevdiği parçalardan biri olması en büyük beklentimiz. Mart ayının sonunda, beklentilerin gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini hep beraber göreceğiz. Ben de en az sizin kadar heyecanla bekliyorum.” Diyor. Kendisi, Yanar ile ilk çalışmasını yapmış olmasa da her çalışmasında ilk heyecan ve yeni bir tecrübeyle yola çıktığını da ekliyor. Dönemin genç seslerinden biri olan Özçelik, hayran kitlesini de en iyi şekilde karşılıyor. Hayranlarıyla ilgili bir şekilde konuşması, onları yok saymaması ve çok daha fazlasıyla sanatın asıl amacına hizmet ettiğini de kanıtlıyor. Yanar da bu yüzden tam da beklendiği gibi gelecek deniliyor.

Uğur Özçelik Yanar ile Zirveye Yerleşecek!

Uğur Özçelik, Yanar’a olan ilginin nereden geldiği sorulduğunda, tecrübeleri ve eski single çalışmalarını işaret ediyor. 1990 yılında İstanbul Kadiköy’de doğan sanatçı, lise eğitiminin sonrasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitim görmüş. Eğitimini sanat alanında yaptığı çalışmaların beklentilerin çok daha üstüne çıkmasına özen göstererek hevesle tamamlamış. Bu yüzden de sahip olduğu eğitim tecrübesi oldukça kaliteli. Sahne performansları ve back vokallik tecrübesiyle de öne çıkıyor. Bugüne dek birçok ünlü ismin bak vokalliğini üstlenen sanatçı, kariyerini güçlendiren yolda emin adımlarla ilerliyor. Aldığı eğitimler ve tüm bu yetenek geliştirme çalışmalarının yanı sıra Yanar ile de ses getireceği kesin. Genç sanatçı, yanar parçasıyla, listelerde ön sıralara yerleşeceğini de şimdiden belli ediyor.

Yanar Genç Sanatçının En Özel Çalışmalarından Biri

Şarkıcı ve şarkı yazarı olan Uğur Çelik, müzik kariyerine Yanar ile daha güçlü bir ekleme yapacağını gösteriyor. Hem aldığı eğitimler hem de bundan önceki tecrübeleri de bu durumu kanıtlar nitelikte. Yanar, genç sanatçının bugüne kadar ki en iyi çalışmalarından biri olarak ay sonunda hayranlarıyla buluşacak. Türkçe pop dünyasının en sevilenlerinden biri olarak da birçok kişinin kendi için bir anlam bulacağı da doğru. Yorumculuğu ve üretkenliğiyle her zaman öne çıkan Uğur Özçelik, Yanar ile daha büyük bir ses getirecek. Yanar’ın çekim çalışmaları, 22 kişilik bir ekiple, 2 farklı şehirde 3 günde tamamlandı. Büyük bir emek ve özveriyle tamamlanan parça için de nefesler tutulmuş durumda.

Uğur Özçelik Kimdir?

Hem sanatçı karakteriyle hem de kendini geliştirmesiyle tanınan Uğur Özçelik, üretkenliğiyle büyük bir dikkat çekiyor. Sanatçı, 5 Kasım 1990 doğumlu. Kadıköy İstanbul’da doğan Uğur Özçelik, eğitim için de yatkın olduğunu düşündüğü alanı tercih ediyor. Bu yüzden de İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bünyesinde Türk müziği bölümüne giriyor. Bunun yanı sıra İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 içerisinde kendini geliştirmiştir. Oyunculuk okullarında, Ayla Algan, Altan Gördüm ve Vahide Perçin gibi ünlü isimlerden eğitim almıştır. Daha detaylı değinmek gerekirse, 1.75 boyundaki sanatçı, ses, nefes, şan, doğaçlama ve kamera önü gibi eğitimlerden geçmiştir. Çalışmalarına ve kariyerini güçlendirmeye ünlü isimlerin back vokalliğini yaparak başlayan Uğur Özçelik, şimdilerde kendi single çalışmalarıyla anılmaktadır. Akrep burcu olan sanatçının müzik dışında spora da ilgisi vardır. Özellikle su sporlarıyla ilgili olan Uğur Özçelik, aynı zamanda en çok siyah rengi sevmektedir.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu