Güncel

Özerşah Group Ürünleri 4 Kıta 30’dan Fazla Ülkede!

Özerşah Group Ürünleri 4 Kıta 30’dan Fazla Ülkede!

Türkiye’nin sayılı enerji firmaları arasında gösterilen Özerşah Group, başarıları ve kendisini sürekli yenileyen vizyonuyla meraklı gözleri üzerine çekmeyi başarıyordu. 1998 yılında sermaye ve öz kaynaklarıyla birlikte Özerşah Enerji adıyla kurulan firma, öncelikli olarak Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Daha sonra gelişim kaynaklarını ilerleten şirket, birçok ülkeyle ihracat ilişkileri de kurmayı başarmıştır.

Özerşah Group, petrol ve enerji anlamında dışa bağımlı olan Türkiye ekonomisine katkı sağlayabilmek adında 2001 yılında 7.500 metre kare kapalı alan olmak üzere ilk fabrika girişini oluşturmuş ve kendi üretimini yapmaya başlamıştır. Ardından 2007 yılında Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi alanında 2. Fabrikasını a kuran şirket, üretimde çağdaşlık anlayışıyla son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanmaktadır.

Özerşah Group İnsan Sağlığını ve Çevre Bilincini Ön Planda Tutuyor!

Petrol ve enerji anlamında dünyanın sayılı firmaları arasında yer almayı vizyon haline getiren Özerşah Group, insan sağlığı ve çevre bilincini de her zaman ön planda tutmaktadır. Bu amaçla ticari faaliyetlerini devam ettiren şirket, otomotiv, sanayi, endüstriyel yağlar, marin yağarı, gress yağları, oto bakım ürünleri ve konsantre antifiriz gibi ürün sınıflarında lider pozisyonunu da sürdürmektedir. İlgili alanlarda Pazar payını her geçen gün yükseltmekte olan firma, müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlamayı da en önemli prensibi olarak kabul etmektedir.

Özerşah Group ile Kalite Standartlarına Uygun Yüzlerce Ürün Sizleri Bekliyor!

Özerşah Group kapsamında kalite standartlarına ve şartnamelerine uygun olarak üretilmekte olan yüzlerce çeşit ürün, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda tüketicilerin beğenilerine sunulmaya devam edilmektedir. Bu doğrultuda geçtiğimiz yıllarda Kocaeli / Dilovası GEBKİM Kimyacılar İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde 3. fabrikasını da kuran firma, şimdilerde birçok farklı ülkeyle aynı paydada ticari faaliyetlerine de devam etmektedir.

Amacı her zaman müşteriye en iyi ürünü sunarak yerli ve milli sanayinin gelişmesine katkı sağlamak olan Özerşah Group, yıllardır üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmektedir. Bu noktada enerji ve petrol anlamında kaliteli ürünlere erişim sağlayabilmek için Özerşah Group ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Web VIMI. – Cretive Web Studio Katkılarıyla…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu