Sponsorlu Bağlantılar

Özel Sünnet Fiyatları

Özel Sünnet Fiyatları

Bazı bulaşıcı hastalıkların sünnetli olmayanlara göre sünnetli olmayan kişilerde daha yaygın olduğu bulunmuştur. Örneğin sünnetli bebeklerde 100 bebekten 1’inde idrar yolu enfeksiyonu görülürken sünnetsiz bebeklerde bu oran daha yüksektir. Penis kanseri de bu hastalıklar arasında sayılabilir.

Sünnet yaşı

Hangi yaşta sünnet olunması gerektiği sorusuna farklı yaklaşımlar vardır. Klasik görüş, sünnetin erken ve sünnet yapan hastaneler tarafından yapılması gerektiğidir. Bebek doğduktan sonraki dönem bunun için uygundur. Psikolojik travma yaşamaması, hızlı yara iyileşmesi ve daha az kanama gibi avantajları vardır.

Sünnet kim tarafından yapılmalıdır?

Sünnet, hangi özel sünnet kliniği Ankara doktorları tarafından yapılır: İleride geri dönüşü olmayan problemlerle karşılaşmamak için sünnet mutlaka bir ürolog tarafından yapılmalıdır. Hatalı sünnet riskini ortadan kaldırmak, sünnet sırasında kanama gibi bir problemin durmaması durumunda müdahale etmek, çocuğun olası ikincil hastalıklarını göz önünde bulundurmak ve ek hastalık riskini en aza indirmek için üroloğun yapması gereken doğru işlemdir. Özel sünnet fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizden ziyaret edebilirsiniz.

Sünnet İşleminde Anestezi

Sünnet lokal veya genel anestezi altında yapılabilir. Daha büyük çocuklar için genellikle ilk 6 ayda veya korkuları tamamen ortadan kalktığında lokal anestezi önerilir. Küçük çocuklarda ve korkuları olan daha büyük çocuklarda ideal yöntem genel anestezidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu