Sağlık

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Tercih edilen tedavi türlerinden olan Halkalı lazer epilasyon tedavisi kişilerin tüylerini yok etmek amacı ile geliştirilen bir tedavidir. Bu tedavi ile birlikte kişiler tüylerine kökten veda ederler.

Halkalı lazer epilasyon tedavisi öncesi kişilerin dikkat etmesi gereken belirli konular vardır. Kişiler bunlara dikkat ederek çok daha sağlıklı bir tedavi seçeneğe yakalamış olurlar. Lazer epilasyon tedavisi öncesi kişiler sigara ve alkol kullanımını en az seviyeye indirmesi tavsiye edilir. Sigara vücutta bulunan oksijen miktarını en az seviyeye indirir. Bu nedenden dolayı kişinin daha geç iyileşmesine neden olur. Bununla birlikte tedavi öncesi kişiler iyi bir doktor adayı bulması tavsiye edilir.

İyi bir doktor iyi bir tedavi olup aksi takdirde kişinin sağlık durumu olumsuz etkilenir. İstenilen özelliklere sahip olan doktor adayı bulunduktan sonra ise arasından en uygun Başakşehir lazer epilasyon fiyat garantisi sunan tercih edilir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon tedavisi gelişen imkânlar ve yenilenen teknoloji sayesinde yapılan bir işlemdir. Bu tedaviye ihtiyaç duyan kişiler genel olarak tüy sorunu bulunan kimselerdir. Kişilerde meydana gelen tüyler kişiyi sosyal hayatta oldukça olumsuz etkiler. Bu nedenden dolayı Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi ihtiyaç duyarlar.

Bu tedavi işlemini yaparken kişinin cildine ge kıl durumuna en uygun olacak olan cihazı seçmek son derece önemlidir. Kişinin cilt rengine kıl incelik durumuna uygun olacak cihaz seçimi uzman kişiler tarafından dikkatle seçilmesi gerekenler arasında yer alır. Bu konuya son derece hassasiyet gösterip aksi takdirde kişinin sağlık durumu olumsuz etkilenir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyon tedavisini başlıca avantajlar su şekildedir

  • Kişi bir daha jilet ve ağda gibi eşyalara ihtiyaç duymaz
  • İşlem ağrısız acısız ve kolay bir şekilde yapılır.
  • Kişinin cildine en uygun olacak cihaz seçimi yapılır. Ve bu sayede kişi etkili sonuç alır.
  • İşlemde kalıcılık söz konusu olup kişi tüy sorunlarından tamamen kurtulma şansı yakalar.
  • Kadın erkek her iki gruba da bu tedavi işlemi yapılır.

Kaç Lazer Epilasyon Seans Uygulanmalıdır?

Uygulanan Halkalı lazer epilasyon tedavisi genel olarak altı seansta uygulanan bir işlemdir. Ancak kişide hormonal nedenlerden dolayı tüy sorunu fazla ise bu süre on seansa da çıkarılabilir. Bununla birlikte kişinin uygulanacak olan bölgesine göre de bu süre zarfı değişiklik gösterir.

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Ne Demektir?

Uygulanan Başakşehir Lazer epilasyon kontrol seansı oldukça ihtiyaç duyulan bir tedavi şeklidir. Bu işlemde kişiye atılan lazerler geniş bölgelerde kimi zaman bazı noktalara değmeden geçer. Bu nedenden dolayı kişinin değmeyen noktalarında tüy sorunu geçicilik göstermez. Bununla birlikte kişiye ücretsiz olarak yirmi atışlık bir lazer işlemi uygulanır. Bu sayede kişinin değmeyen noktalarına değim gerçekleşir. Ve istenemeyen tüylerden kolayca kurtulma şansı yakalanır.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon tedavisi genel olarak kişide genital bölge koltuk altı bölgesi ve bacaklara daha sık uygulanan bir işlemdir. Tüm vücut uygulaması ile oldukça rağbet görür.

Kişilere tavsiye edilen ve oldukça etkili olan tedavilerden birisi olan Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi genel olarak kol bacak karın göğüs sırt gibi hemen hemen her bölgeye uygulanan bir tedavi işlemidir.

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Kişilerde tüy sorunu yok etmek için Uygulanan tedavilerden birisi olan Başakşehir lazer epilasyon tedavisinde herhangi bir süreden bahsetmek doğru olmaz. Bunun nedeni ise kişilerin her birinin kıl kalınlık durumunun ve tipinin farklı olmasıdır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Uygulanan Halkalı lazer epilasyon tedavisi fiyat konusunu etkileyen faktör başlıca doktor ve klinik tercihi olup aynı zamanda seans süresidir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu