Sponsorlu Bağlantılar

Koray Klinik

Koray Klinik

İmplant maliyetleri konusu ülkemizdeki vatandaşlarımızı ilgilendiren bir diş sağlığı sorunudur. İmplant bir diş tedavi yöntemidir. Diş çürüğü veya başka bir nedenle yapılan diş çekimlerinde dişin yeri geniş bir boşluk olarak kalır. Bu uyumsuzluk kişiyi hem görsel olarak rahatsız eder hem de yemek yeme zorluğundan dolayı büyük rahatsızlık verir.

İmplant neden yapılır?

Elbette hepimiz sağlıklı ve güzel dişlere sahip olmak isteriz. Ancak bazen kalıtsal diş hastalıkları nedeniyle bazen de ağız sağlığına gereken özeni göstermediğimiz için diş kayıpları yaşanabilmektedir. Çekilen dişin yerine oluşan boşluğa vidalama yöntemi ile çivi takılır. Bu vida üzerine porselen malzemeden protez yapılabilir. Diş teli ve implant ücretleri, verilen hizmetin kalitesine ve verilen hizmete göre değişmektedir. Ayrıca implant tedavisi kişiye göre farklılık da göstermektedir.

Ülkemizde diş hastaneleri ve diş poliklinikleri genellikle diş muayenesi sırasında verdikleri hizmetler için ücret almamaktadır. Koray diş klinik olarak tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu