Sponsorlu Bağlantılar

İnci Davetiye ile Kaliteyi Yaşayın!

Davetiyelerin hayatımızdaki yerleri çok farklıdır. Davetiye bizim için özel anlam ifade eden günlerin çevremizdeki eş dost ve akrabalara duyurulmasını sağlar. Nişan günler, düğün günleri, tanıtım günleri ve açılış günleri için farklı özelliklere sahip davetiye tercih edilir. Bu özel günler için anlamlı olana ve en güzel davetiyeyi seçmek duyurulmak istenilen bilgilerin yazı karakteri gibi birçok detayı özenle inceleyerek tercihte bulunuruz. İnci Davetiye sektörde 40 yılın üzerinde bir bilgi ve birikimle her isteğe uygun davetiye çeşitliliğine sahiptir. İnci Davetiye öncelikle müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak hizmet sunuyor. En özel günlerinize en güzel daveti yapmanız için yüzlerce çeşit davetiye yelpazesiyle mutluluğunuz için hizmet veriyor.

İnci Davetiye’nin Ürün Çeşitleri

Davetiye denilince ilk akla gelen düğün davetiyesidir. Evlenen çiftlerin ve aileleri için çok özel olan bu günde gelinlikten önce düğün davetiyesi seçimi yapılmaktadır. İnci Davetiye aileler için bu günün anlam ve önemini bildiği için düğün davetiyelerine ayrıca bir ihtimam göstermektedir. Ürünlerinde müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen düzenlemeyi yaparak müşterilerin memnuniyetini ön planda tutuyor.

Nişan davetiyeleri ve sünnet düğünleri gibi diğer özel düğün günleri için de davetiye çeşitleri ile en şık daveti yapmanız için size yardımı yine İnci Davetiye sunuyor. Davetiyelerin çeşitleri kına davetiyeleri, açılış davetiyeleri ve diğer etkinlik davetiyeleri şeklindedir. Davetiyelerin ayrılmaz bir parçası da zarflarıdır. İnci Davetiye tercih edilen davetiyeye en uygun zarf seçeneklerini de müşterilerine sunuyor.

İnci Davetiye Avantajları ve İletişim

İnci Davetiye her türlü davetiye, menü kartı, slikon mühür, masa & teşekkür kartı gibi ürünlerde en geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Davetiyelere uygun zarf ve diğer aksesuarlar konusunda 40 yılı aşan tecrübeyle en doğru tercihi yapmanıza yardımcı olmaktadır. İnci Davetiye Türkiye’nin her noktasına ücretsiz olarak kargo ile teslimat yapmaktadır. Müşterilerin isteği doğrultusunda özel tasarım davetiye ve diğer kart türleri üzerinde çalışma yapmaktadır. İnci Davetiye ayrıca her bütçeye uygun fiyat teklifleri sunmaktadır. İnci Davetiye ürünleri hakkında görsel ve detaylı bilgi için kurumsal internet sayfası www.incidavetiye.com ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu