Güncel

Friends 1. Sezonun Tüm Bölümlerini Full İzleyin

Perry, Adam McKay’in bir sonraki filminde yaklaşan muhafazakar bir talk-show sunucusu olarak umut verici bir role sahip. Şimdilik, Friends sonrası en iyi rolü, muhtemelen ağdaki son iki sitcom girişiminden biri: NBC’nin Go On’unda spor sohbeti radyo sunucusu Ryan King veya CBS’nin Friends izle Oscar Madison. İkincisi ile gidelim çünkü yardımcı yıldız Thomas Lennon ile iyi bir kimyaya sahipti Arkadaşlar buluşması özelinde de ortaya çıktı.

Showtime’ın Bölümleri’nde LeBlanc, kendisine uymayan bir rolle kendisinin kurgulanmış bir versiyonunu oynuyor. Şovun İngiliz yaratıcıları, konseptlerini Amerikalı bir izleyici kitlesi için güncellemeye çalışıyorlar ve eski Friends yıldızıyla gerçekten anlaşmalarını tam olarak alamayan bir stüdyo tarafından üzülüyorlar. LeBlanc bu rolüyle Altın Küre kazandı ve dört Emmy ödülüne aday gösterildi.

Arada bir televizyonda bazı konuk oyuncu rollerinin yanı sıra, Friends The Switch, https://animasyonfilmleri.com/dizi/friends-izle/, We’re the Millers ve daha fazlası gibi projelerde rol aldıktan sonra Aniston kendini film dünyasına attı. Ancak 2019’da televizyona dönene kadar Rachel Green sonrası en iyi oyunculuk fırsatını bulamamıştı.

Aniston, Friends kız kardeşi Reese Witherspoon’la birlikte Apple TV+’ın dizisi The Morning Show’un yıldızı ve sabah programı sunucusu Alex Levy’yi canlandırıyor. Yardımcı arkadaşı bir cinsel taciz skandalı nedeniyle kovulduğunda, Alex, Witherspoon’un yükselen muhabiri Bradley Jackson ile uğraşırken en iyi haber spikeri rolünü güvence altına almaya çalışır. Aniston, Emmy’ye aday gösterildi ve bu rolle Screen Actors Guild ödülünü kazandı.

Cougar Kasabası, tüm TV kanonlarındaki en aptal isimlerden biriyle üzgün olabilir, ancak gerçekten çok hoş bir sitcom belki de bir Friends aktörünün Friends’ten sonra dahil olduğu. Bill Lawrence Scrubs, Ted Lasso tarafından yaratılan ve yönetilen Cougar Town, Cox’un karakterini yeni boşanmış ve genç erkeklerle bir dağ aslanı gibi çıkmaya hazır bulan tek notalı bir konsept olarak başladı.

Ancak gösteri hızla vites değiştirdi ve kadrosunun kimyasını ve güçlü yanlarını vurgulayan büyüleyici bir mekân komedisi haline geldi. Her şeyin merkezinde Cox’un Jules Cobb’u mükemmel bir şekilde tasvir etmesi vardı: arkadaşlarını ve dev şarap kadehlerini seven iyimser bir kadın. Cox ayrıca, Gale Weathers 2022’nin Scream’inde geri döndüğünde, Friends döneminden önemli karakterlerinden birini yeniden canlandıracak.

https://animasyonfilmleri.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu