Sponsorlu Bağlantılar

Burun Estetiği

Burun Estetiği

Rinoplasti veya burun estetiği farklı konseptler üzerinden uygulanan en kaliteli estetik operasyondur. İşlem öncesinde burun estetiği fiyatları verilir. Hastalar fiyatları inceledikten sonra doktor sitesinden rinoplasti randevu formu doldurur.

Belirtilen gün ve saatte doğrudan doktor klinik merkezinden burun estetikleri ameliyatı uygulanır. Burun estetikleri en basit tanımlamasıyla burunda şekil bozuklukları ve burun etlerinin alınmasıdır. Her iki problem sadece garantili burun estetikleri ameliyatı üzerinden yok edilir.

Başarılı burun estetiği ameliyatı için klinik merkezlerinin bazı kriterlere sahip olması gerekir. Bu kriterler arasında doktorunuzun tam donanımlı olması, garantili olarak bu ameliyatı uygulaması, ek ücretsiz olarak burun estetiği fiyatları sunması ve yüksek teknolojili malzemeler sunmasıdır.

Eğitimli bir estetik ve plastik cerrahisinden burun estetiği ameliyatınızı tereddütsüz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir doktor sizlerin bu ameliyatı sorunsuz bir şekilde yaptırmanızı sağlar.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri amatör anlamda uygulanamaz. Bu durumda burundaki biçim sorunu yok edilemediği gibi tam aksine burun sağlığı riske atılabilir. Bu nedenle burun estetiği hassas bir şekilde uygulanmalıdır. Hasta burun estetiği fiyatlarına baktıktan sonra ameliyat yaptırabilir.

Burun estetikleri ameliyatında burun kenarlarından küçük kesiler açılır. Kesiler üzerinden burun içerisine giriş yapılır ve buradan gerekli müdahaleler yapılır. Gereken durumda burun içindeki fazla et parçacıkları da alınabilir. Böylece hasta için sağlıklı nefes alışverişi elde edilir.

Kimlere Uygulanır?

Burun estetik ameliyatı sadece estetiği ciddi manada olmak isteyenlere uygulanır. Diğer bir ifadeyle bu ameliyatı keyfi olarak yaptırmak isteyenlere burun estetiği fiyatları incelemesi tavsiye edilmez. Özellikle burunda etler olanlar ile burundaki ciddi manada şekil bozukluğu olan hastalara burun estetikleri uygulanabilir.

Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Burun estetikleri bugün erkekler tarafından da yoğun olarak tercih edilir. Kadınlarda olduğu gibi erkekler de iş hayatında kariyer elde etmek açısından zaman zaman burun estetik ameliyatı yaptırıyor. Bu doğrultuda buruna yeni şekil verilmesinde, burun ucunun kaldırılmasında, burun içinde etlerin alınmasında burun estetik fiyatları bakılabilir.

Burun Estetiği Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Burun estetikleri öncesinde mutlaka doktordan ön bilgiler alınmalıdır. Ameliyat şartları, güncel rinoplasti fiyatları, kullanılan ilaçlara ara verilmesi gibi noktalar hakkında hastalar ameliyattan önce bilgilendirilmelidir. Burun estetikleri öncesinde kaliteli uyku alımı önemlidir. Bu doğrultuda ameliyattan en az 8 saat öncesinde kaliteli uyku alınabilir.

Akabinde kullanılan yüksek tansiyon ve diyabet ilaçları hakkında doktora bilgi verilebilir. Burun estetikleri ameliyatı öncesinde ayrıca yüksek tansiyon ve diyabet gibi ciddi kronik hastalık olması durumunda doktor onayı alındıktan sonra rinoplasti ameliyatı yaptırılabilir.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Burun estetikleri sonrasında da doktor uyarılarına dikkat edilmelidir. Morluk ve ödemler için sunulan ilaçlar düzenli olarak kullanılmalıdır. Ağrılar için verilen etkin ağrı kesiciler de aynı şekilde düzenli olarak alınmalıdır. Buruna konulan tampon doğrudan ilgili doktor tarafından alınmalıdır. Burun darbelerden korunmalıdır. En az 30 gün boyunca burundan sümkürme yapılmamalı ve duş alınmamalıdır.

Burun kontrolü mutlaka düzenli olarak yaptırılmalıdır. Bu yönde doktor talimatları uygulanmalıdır. Burun ameliyatı sonrasında yapılması gerekenler önemlidir. Bu nedenle ameliyat bittiğinde hastanın daha hassas bir şekilde 3 aylık dönemi geçirmesi gerekir.

Burundaki morluk ve ödemler ortalama olarak 1 ay içerisinde yavaş yavaş etkisini kaybeder. Olası ağrılar ise ortalama 15 gün içerisinde etkisini yitirir. Şiddetli ağrılar oluşması durumunda hasta derhal ilgili hekime başvurmalıdır. Ayrıca burunda kanama olması durumunda da hasta vakit kaybetmeden doktora ulaşmalıdır.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetikleri fiyatları geçmiş yıllara oranla bugün daha uygundur. Çünkü estetik ameliyata bugün daha çok ilgi duyuluyor. Hastalar bu nedenle ameliyatın bugün daha ideal fiyattan uygulandığının altını çiziyor. Geniş ödeme seçenekleri üzerinden ayrıca ödemenizi yapabilirsiniz. Burun estetiği fiyatları için başvuru formu doldurabilir ve bilgi alabilirsiniz.

https://www.mehmetemredinc.com/burun-estetigi/ bilgi için hemen tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu